Projektai

Lietuvos dizaino Indeksas – Design Index LT2021

Lietuvos dizaino sąjunga tęsia daugiametį projektą, kurio pagrindiniai uždaviniai – Lietuvos dizaino stebėsena, monitoringas, geriausių ir pastebimiausių kūrėjų ir jų projektų viešinimas.

Šiems sudėtingiems, karantininiams metams artėjant į pabaigą, norime priminti, kad įsibegėja geriausių lietuviškų dizaino objektų surinkimas į metinį katalogą „Dizaino indeksas LT2021”. Jei jaučiate, kad Jūsų kurtas produktas nusisekė ir dizainas lemia jo sėkmę, jei didžiuojatės savo sukurtu projektu – pasidalinkite juo su mumis! Jūsų projektą iškart pristatysime elektroninėje katalogo versijoje www.index.ldis.eu, o metų pabaigoje jis dalyvaus atrankoje į spausdintą leidinį.
„Dizaino indeksas LT“ – tai respektabilus, inovatyvus, plačiai ir profesionaliai žvelgiančios Lietuvos dizaino sąjungos rengiamas leidinys, turintis neįkainojamą vertę mūsų dizaino sektoriaus autorefleksijai, o tuo pačiu – visos šalies kultūrinio identiteto tapsmui. Katalogo koncepcija išlieka ta pati – visiška autoriaus laisvė pateikti vieną savo objektą (produktą, projektą, kolekciją, koncepciją, įvykį, reiškinį, etc.), sukurtą šiemet ar praeitais metais. Laukiame geros kokybės vaizdų (tinkančių spaudai) ir tekstinio pristatymo.
Projekto pateikimo instrukciją rasite tame pačiame „Dizaino indekso LT“ tinklapyje index.ldis.eu/kaip-pateikti-projekta/. Maloniai prašome savo medžiagą siųsti ilgai nedelsus.
Jei turite klausimų ar pasiūlymų, kreipkitės elektroniniu paštu: index@ldis.eu arba info@ldis.eu